خرید اینترنتی آغوشی نوزاد

استفاده از آغوشی برای نوزادان کاری مهیج و دلپذیری است و نوزاد شما از نزدیکی والدین به آن احساس امنیت می کند و از سویی دیگر شما می توانید به راحتی به کارهای خود و منزلتان برسید و دیگر نگرانی گریه و بهانه گیری نوزاده خود و اضطراب دوری از نوزاد خود را نخواهید داشت

فروش آغوشی نوزاد

آغوشی نوزاد ، محصولی با طراحی زیبا و کاملاً خلاقانه ، دارای محل نشستن برای نوزادان از بدو تولد تا یک سالگی است . آغوشی کودک قابلیت تحمل وزن از حداقل 3.5 کیلوگرم تا حداکثر 9 کیلوگرم را دارا می باشد . این محصول ، علاوه بر رویه ضد تعریق ، قابلیت شست و شو را هم دارد . طراحی این آغوشی به گونه ای است که مانع از درد کمر و ستون فقرات می شود . آغوشی نوزاد ارائه شده در دو رنگ صورتی و سرمه ای بوده و طراحی آن ، به شما امکان دهد تا به راحتی بتوانید نوزاد خود را در کمترین زمان و به شکل کاملاً ساده و راحت در آغوشی قرار دهید و یا اینکه از آن خارج نمایید .

قیمت آغوشی نوزاد

در آغوش گرفتن ، علاوه بر نوزاد ، برای والدین هم بسیار آرامش بخش است ، اما این کار به تدریج باعث خستگی و همچنین درد در نواحی دست و کمر می شود . اما این مشکل به راحتی با استفاده از آغوشی ، قابل حل است . آغوشی نوزاد ، محصولی با طراحی نوین است که به شما امکان می دهد در هر شرایطی نوزاد خود را در آغوش داشته باشید ، بدون اینکه دستان شما درگیر باشد . آغوشی baby carriers ، قابلیت تحمل وزن نوزاد از 3.5 تا 9 کیلوگرم را دارا بوده و به راحتی قابل استفاده می باشد .

بهترین آغوشی نوزاد

آغوشی کودک ، دارای محل نشستن برای نوزاد است . این محصول دارای رویه ضد تعریق بوده و در دو رنگ سرمه ای و صورتی ارائه می شود و شما می توانید رنگ مورد نظر خود را در فرم ثبت سفارش در قسمت (نظر شما) درج نمایید . علاوه بر ویژگی های مذکور ، آغوشی نوزاد قابلیت شست و شو با دست را نیز دارد و شما به راحتی می توانید از آن استفاده نمایید . استفاده از این محصول کار بسیار ساده است و به گونه ای طراحی شده که شما به راحتی و بدون هیچ مشکلی اعم از خستگی و درد عضلات می توانید از آن استفاده نمایید .

آغوشی نوزاد

از دیگر ویژگی های آغوشی کودک می توان به آزادی عمل والدین اشاره کرد ، در آغوش گرفت کودک به صورت عادی ، باعث درگیری دستان می شود و همین امر شما را از انجام کارهای دیگر باز می دارد ، اما استفاده از این محصول آزادی عمل را برای شما به ارمغان خواهد آورد و دستان شما برای انجام کارهای مختلف باز خواهد بود . حضور نوزاد در بغل والدین ، حس آرامش و امنیت را برای او به همراه دارد و به همین دلیل است که مرتباً اشتیاق خود را برای در آغوش گرفتن نشان می دهد . با استفاده از آغوشی نوزاد ، همواره این حس را به فرزند خود هدیه دهید.

آغوشی نوزاد

ویژگی های آغوشی نوزاد :

طراحی زیبا و چشم نواز
قابل استفاده از بدو تولد تا 1 سالگی
دارای محل نشستن برای نوزاد
دارای رویه ضد تعریق
قابلیت شست و شو با دست
استفاده آسان و راحت
امکان تحمل وزن کودک از 3.5kg تا 9kg
مانع درد کمر و ستون فقرات
ارائه شده در دو رنگ صورتی و سرمه ای (شما می توانید رنگ مورد نظر خود را در فرم ثبت سفار در قسمت (نظر شما) درج نمایید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *